2 Хвилі Безпечного Інтернету 9-10.02.2016

 - глобальний захід, кий прводиться щорічно в лютому місяці для школярів в усіх країнах світу.

Учні нашої школи долучилися до цієї акції в групі Фейсбук. Захід у нашій школі проводився 2 дні: Хвиля1 - для старшокласників. Його організували та провели учні 11 класу для 8-10 класів; Хвилю 2 ініціювала група семикласників для середньої та молодшої шкільної ланки. Детальніше про це читайте у публікації "Навчання для життя, а не для галочки"

Підсумки тижня #‎HourOfCode‬ 13.12.2015

#‎HourOfCode‬

З 7 по 11 грудня 2015 у Вишнівчицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках глобального заходу відбувся тиждень Години Коду. В заході взяли участь всі учні 3-11 класів у кількості 84 учасників. На цій світлині - найяскравіші моменти сплеску позитивних дитячих емоцій, відчуття радості і захоплення від виконаних завдань. Спасибі організаторам за надану можливість навчити підростаюче покоління використовувати навчальні ресурси Інтернет для відкриття та розвитку їхніх здібностей в напрямку програмування. 


За допомогою сайту https://hourofcode.com/ua можна знайти вичерпну інформацію українською мовою  щодо проведення такого заходу в навчальних закладах.
В нашій школі були використані різні варіанти проведення Години Коду:
  • безмашинний;
  • з використанням одного екрану з доступом до інтернету для цілого класу;
  • робота в парах та групах біля ПК.
Кожний із них несе великий позитив новизни та інновацій щодо навчання дітей основам програмування. 

Групове та парне навчання у 7 класі, 11.12.2015


Учні обирали різні завдання за своїми уподобаннями на сайті Code.org, а після завершення роботи з обраним ресурсом роздруковували іменні сертифікати.

Важливим здобутком проведення такого заходу є нові знання та навички , які отримали школярі, в сфері програмування. Для деяких з них  сайт Code.org стане об'єктом частого відвідування, а, згодом, платформою для самостійного опанування  програмування щодалі на вищому рівні.

Також в нашій школі двоє учнів прийняли пропозицію компанії «Майкрософт Україна» взяти участь у конкурсі "HOUR OF CODE" для старшокласників - створення веб-сайту на Microsoft Azure за допомогою Imagine Access (Dream Spark). Це учні 11 класу: Бельзецька Наталя та Дзюбак Богдан. Ця робота вимагала наполегливості, гнучкості мислення, високого рівня володіння ІКТ. Тому наші одинадцятикласники заслуговують високої оцінки і поваги.

Висновок:

Участь у глобальному заході HourOfCode‬ дає можливість  учнівській молоді:

  • здобути початкові навички у програмуванні,
  • піднести самооцінку на основі відчуття успіху,
  • заявити про себе як ІКТ компетентну особистість,
  • сформувати новий погляд на Інтернет як джерело необхідних знань.

Для Години Коду не існує перешкод! 11.12.2015

Вчора, 11.12.2015 р. Завершився тиждень Години Коду у Вишнівчицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Унікальною подією вчорашнього дня стало створення веб-сайту на Microsoft Azure за допомогою Imagine Access (dream Spark) ученицею 11 класу Бельзецькою Наталею, яка вже другий тиждень не відвідує школи в зв'язку з лікуванням. Наталя - відмінниця навчання,  учасник всіх шкільних подій, юний журналіст, блогернайактивніший учасник міжобласного всеукраїнського проекту "Змінимо звички!", надзвичайно зацікавилася #‎HourOfCode‬ і для неї взяти участь у найскладнішому завданні - створенні конкурсного веб-сайту  стало справою честі.. Чим живе і цікавиться ця учениця - читайте в її хроніці  на ФБ.


Мені радісно і тепло на душі від таких учнів. І найбільше, що хочеться побажати цій тендітній, скромній, талановитій дівчині - якнайшвидше одужати! Наталя вчора сказала, що навіть перестала відчувати симптоми своєї недуги, коли працювала над публікацією  веб-сайту.
Учні 5 та 7 класів з великим нетерпінням очікували своїх глобальних заходів.
Так, учень 5 класу Лукін Максим навіть приніс до школи свій ноутбук з 3G інтернетом, щоб не залежати від  нашої шкільної мережі. Працювали на своєму власному робочому місці вдвох з Вітраком Назарієм, спільно вирішуючи головоломки своєї вправи:Всі інші 10 учнів працювали в парах за шкільними ПК, оскільки більше нам не дозволяє швидкість шкільного інтернету.

Також дочекалися своєї #‎HourOfCode і семикласники:


Тепер всі учні нашої школи знають, що Година Коду у них може відбуватися щодня вдома у вільний час на сайті http://code.org/.  Тут вони можуть вдосконалювати свої вміння і навички як майбутні програмісти, разом з тим отримувати задоволення від розв'язання складних логічних головоломок, а також навчитися створювати їх самостійно. Таке навчання в інтернеті - чудова альтернатива проводженню ними свого вільного часу у ВК і яскравий приклад того, як робити розумне і корисне.


Ейфорія Години Коду  10.12.2015

7 грудня 2015 учні нашої школи взяли участь у всесвітньому заході "Година коду"

‪#‎HourOfCode‬Сьогодні у нашій школі учні 3 та 4 класів вперше дізналися про глобальний західГодину Коду та спробували свої сили у ролі програмістів.
Оскільки у нашій місцевості інтернету небагато (швидкість -2,5 Мбіт/с), то було вирішено  використати безмашинний варіант + он-лайн тестування для всієї групи.

Година коду в 3 і 4 класах 2015 on PhotoPeach

Програмувати всім сподобалось.
Також спробували себе  у програмуванні наші 9-класники. Вони працювали в трьох групах за ПК. Цікаво, що ніхто не був пасивним, кожна дія обговорювалась і виконувалися колективні рішення. Тому за урок справилися із завданням.