Отець Володимир Фірман - священик, колишній учень нашої школи - його благодійність - це кисень нашої школи.

 

Спасибі людині, що світові несе любов

Кожна людина у своєму житті хоче зробити якомога більше. Відвідати багато країн, дізнатися щось нове, познайомитися з багатьма людьми. Одним словом, залишити по собі пам'ять. Я думаю, тільки це може називатися справжнім життям. Але для цього не потрібно робити щось особливе. Треба мати міцну віру, нестримне бажання і серце ,наповнене щирою любов’ю. Саме такоїю людиною є адміністратор Собору Матері Божої і економ Тернопільсько - Зборівської Архиєпархії о. Володимир Фірман. Зараз ним захоплюються люди, його шанують , поважають та беруть приклад .

Але формування цієї, справді великої людини почалося у стінах Вишнівчицької ЗОШ. Саме цим учнем зараз пишаються всі вчителі. У 1982 о. Володимир розпочав свою першу навчальну стежинку, а в 1993 ступив в уже доросле життя. Був він щирою дитиною, добре навчався, захоплювався математичними науками. А в 1994р. зробив своє свідоме, напевно найважливіше рішення в житті – став священиком. Навчався у Вищій Духовній Семінарії імені Йосипа Сліпого у Великій Березовиці, після закінчення якої розпочав свою службу в Зарваниці.

З роками він ще більше вдосконалив свою любов до Бога та людей. Як представник Марійського духовного центру з доброчинними місіями відвідав безліч країн: Італію, Іспанію, Німеччину, Люрд у Франції, Казахстан, Гібралтар.

Вільно володіє німецькою і російською. Добре знає і розуміє італійську. До нього звертаються люди за допомогою і порадою, благословенням і підтримкою. Також о. Володимир займається благодійністю. Він і матеріально і морально допомагає Зарваницькому колегіуму “Знамення”, дитсадкам з усіх навколишніх сіл, приклався він і до розбудови церкви у Різдвянах. Але, напевно, особливо трепетно ставиться він до своєї рідної Вишнівчицької школи. Завдяки допомозі о. Володимира у школі придбані столи для комп’ютерного класу, змінені вікна та куплені нові меблі для першокласників, зроблено нові стенди. Колишній випускник школи організовує для учнів справжнє свято, даруючи солодкі подарунки на Миколая та Новий Рік. Також він забезпечує дітей продуктами, допомагаючи шкільній їдальні.

Напевно описати все те, що зробив для нашої школи о. Володимир, неможливо. Адже коли виникає будь-яка проблема, колектив школи звертається до нього. І чесно кажучи, жодного разу ніхто не почув від нього відмови.

А , єдине , що можемо ми зробити для о. Володимира, щоб хоч якось віддячити за допомогу – це лише молитися за його здоров’я та Боже благословення в усіх благородних намірах. Тож з доземним поклоном уся Вишнівчицька школа дякує о. Володимиру зі словами:”Спасибі, що любов несете світу!”

 Статтю підготувала Бельзецька Наталя, учениця 9 класу